Jak mohu platit?

Podporujeme všechny běžné metody placení

Dobírka – nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi PPL) nebo zásilkovně.

Bankovní převod – po obdržení Vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u komerční banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k vaší objednávce.

Platební karty – velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.(Pokud je skladem). Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Hotově (osobní odběr) – v případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně v Novém Jičíně. Na prodejně přijímáme platby kartou a v hotovosti.

Online bankovní převody – online platba prostřednictvím přímého bankovnictví Vaší banky.